+48 606 241 094 biuro@ppbukowice.pl

Park Przemysłowy Bukowice znajduje się w odległości 4 km od Brzegu Dolnego, w bezpiecznej odległości od osad ludzkich i jest w pełni rozwiniętą strefą przemysłową o powierzchni ponad 60 ha, przeznaczoną na obiekty produkcyjne i usługi biznesowe dla niemal każdej branży (w tym m.in. chemicznej) i zaliczany jest do wysokiej klasy terenów przemysłowych w Polsce. Park przemysłowy został zabezpieczony wszystkimi niezbędnymi nowoczesnymi mediami: prąd, telekomunikacja, woda, gaz, kanalizacja. Cała infrastruktura techniczna posiada znaczne rezerwy, które mogą zaspokoić każde zapotrzebowanie inwestorów.

Park Przemysłowy Bukowice to jedno z najlepszych miejsc na inwestycje przemysłowe w pobliżu aglomeracji wrocławskiej. Liczy się przede wszystkim bliskość Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska, a także bliskość Niemiec i Czech. Współpracujemy ściśle z Gminą Brzeg Dolny, która oferuje pomoc w sprawnym załatwieniu formalności związanych przygotowaniem, obsługą i prowadzeniem inwestycji

  • Doskonała lokalizacja – blisko Wrocławia i A4
  • Bliskość międzynarodowego lotniska we Wrocławiu
  • W promieniu 50 km ponad milion mieszkańców
  • Bliskość uczelni akademickich i Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Wykwalifikowana kadra na wszystkich poziomach
  • Pomoc gminy Brzeg Dolny w realizacji inwestycji.

Z przyjemnością informujemy, że PPB jest obecnie największym i najbliższym terenem inwestycyjnym zlokalizowanym w pobliżu zmodernizowanego do najnowocześniejszej rozdzielni centrum dystrybucji energii elektrycznej zlokalizowanego w Obornikach Śląskich.

Jest to pierwsze w Polsce tak nowoczesne centrum dystrybucyjne o napięciu 110 kV – 400 kV z linią przechodzącą bezpośrednio przez teren Parku Przemysłowego Bukowice.

Instalacja ta zapewnia inwestorom stabilność produkcji, która jest kluczowa przy szacowaniu wartości w biznes planach.