+48 606 241 094 biuro@ppbukowice.pl
Aktualności

Budowa Fabryki Intel'a

Nowa fabryka firmy Intel, będąca nowoczesnym centrum produkcyjnym o innowacyjnym charakterze, znajduje się zaledwie 15 kilometrów od Parku Przemysłowego Bukowice. Niewielka odległość od fabryki, sprawia, że PPB jest  dogodną lokalizacją dla firm z obszaru automotiv i rozwoju technologicznego.

Festyn pszczelarski w Godzięcinie - 26.08.2023r.

Z dumą dzielimy się z Państwem, że firma Park Przemysłowy Bukowice miała przyjemność wesprzeć Festyn Pszczelarski w Godzięcinie! To wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się niedawno, było pełne fascynujących atrakcji, edukacyjnych warsztatów i pysznych miodowych smakołyków. Jesteśmy wdzięczni za możliwość wsparcia lokalnej społeczności i promowania zdrowego stylu życia oraz dziedzictwa pszczelarskiego. 

Dni Bukowic -19.08. 2023r.

 Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podzielić się z Państwem informacją, że Park Przemysłowy Bukowice miał przyjemność być sponsorem corocznych Dni Wsi Bukowice. Impreza była wyjątkowym czasem pełnym radości, integracji i wspólnego świętowania naszej lokalnej społeczności. Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, które tak pięknie promuje naszą wieś, jej kulturę i dziedzictwo. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i sprawili, że te dni były niezapomniane!